Rukka Subrima fleeceneulehaalari, musta

RukkaSubrimafleeceneulehaalarimusta_109370_1.jpg
_109365_1.jpg
RukkaSubrimafleeceneulehaalarimusta_109370_2.jpg
_109365_2.jpg
_109365_3.jpg
RukkaSubrimafleeceneulehaalarimusta_109370_3.jpg
RukkaSubrimafleeceneulehaalarimusta_109370_4.jpg
_109365_4.jpg
alk. 44,90 €
 Valitse rukka haalarin koko

Rukka Subrima fleeceneulehaalari, musta on hyvin istuva ja mukava tekninen neulehaalari. Pitkälahkeinen haalari peittää vartalon hyvin ja lämmittää siksi erinomaisesti. Korkea kaulus suojaa niskaa ja kaulaa. Teknisen materiaalin ansiosta haalari on nopeasti kuivuva ja kevyt.

Fleeceneulehaalari on mukava päällä ja se ei kahise. Hyvin istuva leikkaus tekee haalarin pitämisestä miellyttävää koiralle, eikä haalari rajoita koiran liikkumista. Vetoketju selkäpuolella. Kauluksen ulkoreunan ja sauman säätönarut antavat erittäin hyvän istuvuuden. Lahkeensuissa on joustavat reunakantit.

• Joustaa koiran liikkeiden mukana
• Vetoketju haalarin selkäosassa
• Joustavat reunakantit lahkeissa
• Koot: 25–65 cm
• Värit: musta ja pinkki
• Käyttövinkki: Hyvin kylmällä tai märällä säällä voit pukea haalarin päälle suojaavan takin.

Materiaali: Meleerattu neulos: 100% polyesteri, harjattu sisältä
Yksivärinen trikoo: 92% polyesteri, 8% elastaani, harjattu sisältä

Pesu 30 asteessa hienopesuohjelmalla, ei rumpukuivausta, kemiallista pesua, valkaisua eikä silitystä.

Kokotaulukko

Koko253035404550556065
Selän pituus263035404550556066
Kaulanympärys364044495455565758
Vyörärönnympärys404448526367707478
Etujalan lahkeen pituus1515,518,519,524,527303133,5
Takajalan lahkeen pituus13,514,5151722,525,5283134


 

Oletko ostanut tämän tuotteen?

Asiakaspalvelu
info@petenkoiratarvike.com
Tuotteen toimituskulut
Nouto valitsemastasi postista 0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista 0,00 €
Nouto matkahuollosta ja matkahuollon pakettipisteistä 0,00 €
Toimitus Vantaan myymälään, toimitusaika 2-3 arkipäivää 0,00 €
Toimitus Pirkkalan myymälään, toimitusaika 2-3 arkipäivää 0,00 €
Alla olevat toimitustavat ilmaiseksi 100,00 €:n ostoksista.
Postin kotiinkuljetus 5,00 €
Postin Kotiinkuljetus, ilman asiakkaan kuittausta 5,00 €
Posti Express paketti klo 8-16 5,00 €