Kirjoittanut Terhi - 14.12.20211,5v labradorinnoutaja urokselle juuri hyvä, XL oli hivenen iso, kastui pissatessa.L käy myös metsästyslinjaiselle 13v nartulle.
Kirjoittanut Rico - 18.11.2021Liivi on juuri oikean kokoinen. Pysyy hyvin päällä hurjemmassakin vauhdissa.
Kirjoittanut Satu - 12.01.2021XL oli vähän iso saksanpaimenkoiralle. Olen pessyt käsin monta kertaa ja hyvin on kestänyt päivittäistä käyttöä.
Kirjoittanut Nöffi - 12.12.2020HuonoTarrakiinnitykset irtoavat todella helposti. Kerran kun pesee niin tarrat eivät pidä enää.
Kirjoittanut pettynyt - 04.02.2020Hajosi parissa päivässäHeijastinliivi hajosi liitoksistaan muutaman ulkoilukerran jälkeen. Kaiken huipuksi liivin kangas on sellaista ettei sitä pysty kunnolla ompelemaan. Heijastinosat repeävät kun niitä yrittää kiinnittää uudelleen liiviin ja keltainen kangas venyy niin että irtoaa saumoista. Ei ole hintansa arvoinen vaikkei paljoa maksakaan, vähemmällä käsityöharrastuksella pääsee jos ostaa kangasta ja heijastinnauhaa ja askartelee itse koko liivin.